Aktuality

1. školská PLESOVAČKA

 

22. 2. sme sa v školskom klube výborne zabavili na našej 1. žiackej školskej plesovačke, ktorú pre nás pripravili členovia a koordinátorka nášho školského parlamentu v spolupráci s členmi a koordinátorkou školského parlamentu Strednej zdravotníckej školy na Kukučínovej 40 v Košiciach. Bol to večer počas ktorého sme si všetci aspoň na krátku chvíľu oddýchli od školských povinností a spoločne sme sa zabavili pri hudbe a tanci.

Všetky mladé dámy a všetci mladí getlemani boli priam úžasní a bolo neskutočne fascinujúce sledovať nielen ich premenu v daný večer na krásne mladé dámy a mladých pánov, ale rovnako fascinujúci bol aj pohľad na to, ako si tento slávnostný večer vychutnávajú vo víre tanca a zábavy. 

Poďakovanie patrí každému, kto čo i len trocha prispel k uskutočneniu prvého ročníka školskej plesovačky, taktiež aj sponzorom za super ceny do tomboly: Autoškola ELITE - Božena Pavlová, restaurak.sk - Marek Mrúz (Bufet Kukučínka), TASTY PARK Košice, Prifol s.r.o. a ďalším. 

Ďakujeme aj tanečníkom z tanečnej školy "SHOW DS Košice" Barbore Menšíkovej a Jakubovi Strambovi zo ZŠ Krosnianska 4, ktorí nám zatancovali nádherný valčíknašej školskej kapele "KUKUČÍNKA BAND" a nášmu žiakovi DJ Kamilovi, ktorí nám hrali do tanca a našej žiačke Tatiane Hrabovskej, ktorá vystúpila so svojím tanečným vystúpením. 

Prežili sme spoločne krásny večer plný tanca, smiechu a zábavy, ktorý dúfame, zostane navždy v našich spomienkach. 

Veríme, že sa z našej "PLESOVAČKY" stane každoročná tradícia heart

Fotogaléria: