Aktuality

Začala sa kampaň projektu PARTI rozpočet

Viete, čo je to Participatívny rozpočet pre školy?

Je to možnosť podieľať sa na rozhodovaní a plánovaní toho, čo by sa dalo na SOŠT Kukučínova 23 vylepšiť. Tím študentov, ktorí na tomto projekte spolupracujú, spustil kampaň pred hlasovaním za jednotlivé návrhy.

Pod názvom „1000 evri“ nájdete 6 nápadov spracovaných na plagátoch a videách. Dominik Cimerman, Boris Čabák, Daniel Hricko, Daniel Vágási, Anna Varechová, Jozef Brutovský a Samuel Kravec dnes odprezentovali jednotlivé návrhy študentom, učiteľom a majstrom našej školy. Ku každému z nich predtým museli vypracovať aj rozpočet.

Plagáty a videá zároveň nájdete na našom školskom Facebooku TU https://www.facebook.com/media/set?vanity=100086558804710&set=a.154742150754411

na Instagrame TU https://www.instagram.com/sostkukucinova/

a na našom YouTube kanáli TU https://www.youtube.com/channel/UCHp-YqDrMjal47Oj77XZu5w .

Hlasovanie za jednotlivé návrhy spustíme v posledný februárový týždeň prostredníctvom EduPage. Dovtedy vás prosíme, aby ste si návrhy preštudovali a rozhodli sa, ktorý z nich podporíte svojim hlasom. Budeme sa spolu s vami tešiť na novinky, ktoré Stredná odborná škola technická postupne zrealizuje.

V prípade akýchkoľvek otázok v súvislosti s PARTICIPATÍVNYM ROZPOČTOM kontaktujte: Mgr. Ing. Slavomilu Lengyel Mackovú a Mgr. Ivanu Smrčovú.